Acil Telefon : +90 212 613 71 92 ( Pbx )

Bitzer Servis ;

 Firmamız Bitzer yetkili servisidir. Firmamız tarafından yapılan tüm bakım, onarım işlemlerinde uygun fiyat, iş garantisi ve orjinal yedek parça kullanmanın rahatlığını yaşarsınız.

 Tüm faaliyet alanlarımızda olduğu gibi kompresör onarım hizmetlerimizde de müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanabilmesi için kalitemizden ödün vermeden ekonomik çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu çözümlerimizde, sizlerin memnuniyetini sağlamanın yanı sıra, kompresörlerinizin daha uzun ömürlü çalışması ve azami düzeyde enerji tasarrufu sağlanması da amaçlanmıştır.

 Kompresör onarım sürelerini kısaltmak ve dolayısıyla işletmelerinizin onarım sürelerini beklemekten oluşan nakit kaybını önlemek için birçok model kompresörün orjinal yedek parçalarını, yedek statorlarını stoklarımızda bulundurmaktayız. Biz, bununla da yetinmedik, onarımları firmamız tarafından orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılıp sıfırlanmış birçok marka ve model yedek kompresörleri stoklarımızda bulunduruyoruz.

 Bitzer marka kompresörlerin yanı sıra hemen hemen tüm marka kompresörlere de hizmet vermekteyiz, yine orjinal yedek parçalarla ve yine garantili olarak...

 

Güncelleştirmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.