Acil Telefon : +90 212 613 71 92 ( Pbx )

SENTEZ KLİMA SANAYİ TİC. VE LTD. ŞTİ. Faaliyet alanları aşağıda sıralanmıştır. Firmamızı güçlü ve kaliteli yapan, sektöründe önder firmaların arasına girmesini sağlayan özellik,  tüm bu faaliyetlerin hepsinin en ufak bir aksamaya mahal vermeden tek bir elden yürütülmesi ve sorunsuz koordinasyonlu olarak tamamlanmasıdır. İşte Bu yüzden, SENTEZ KLİMA sektörde haklı yerini almanın eşsiz gururunu yaşamaktadır.

  • Soğutma grupları servis, bakım, arıza ve start up işlemleri,
  • Kompresör mekanik revizyon arıza ve bakım işlemleri,
  • Kompresör bobinaj - stator sargı sarım işlemleri,
  • Endüstriyel kontrol ve otomasyon sistemleri,
  • Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetleri,
  • Kanallı split, Rooftop satış, servis ve montaj işlemleri,

Sektöre “ Komple Servis “ anlayışını getiren firmamız, emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Nedir “ Komple Servis “ ?

Komple servis, firmamız ile çalıştığınız zaman, servis konusunda başka bir firmaya ihtiyaç duymazsınız demektir.

Soğutma grubunun kompresöründe mekanik arıza meydana geldi, soğutma grubunda arıza meydana geldi, kompresörde elektriksel hasar oluştu ve motoru yandı, bu tip arızaların çözümü SENTEZ KLİMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ dir. Normal servis firmaları, arızalanan kompresörü, kompresör tamir firmasına tamir ettirir, soğutma grubu arızasını kendisi tamir eder, kompresörün yanan motorunu, bobinaj firmasına  sardırır. Ek firmaların yardımı ile müşterilerine hizmet verir. Bu olay hem zaman hem de nakit kaybı demektir.

Yukarıda belirtilen arıza durumlarının firmamız tarafından çözülme şekli ise ;
Arızalı kompresör, mekanik atölyemizde tamir ve test edilir. Arızalı soğutma grubu, servis ekiplerimizce tamir edilir. Motoru yanmış kompresörün sarımı ve testleri, bobinaj atölyemizde yapılır. A' dan Z' ye tüm işler firmamız yetkili ve uzman personlellerince tamamlanmaktadır. İşte biz buna “Komple Servis” diyoruz!...

Güncelleştirmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.