Acil Telefon : +90 212 613 71 92 ( Pbx )

 Soğutma Grubu Servis Hizmetleri ;

SENTEZ KLİMA olarak, uzman kadromuz ile merkezi soğutma sistemlerinde supervisor  ve mühendislik hizmetleri, start-up hizmeti, periyodik bakım ve arıza giderim servisi hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm bu servis hizmetlerimiz, yurt içerisinde olduğu gibi yurt dışında da sorunsuz şekilde devam etmektedir.

Firmamızın faaliyet alanlarındaki tüm bu hizmetler, konusunda uzman, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır.

Teknoloji gelişimlerini sürekli takip etmek, yeniliklere açık olmak ve bu yenilikleri eğitim programlarımızla servis elemanlarımıza indirgemek siz değerleri müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek içindir.

Personel kalitemizin yanı sıra, hizmetlerimizde kullandığımız teknolojik ölçü – kontrol cihazları, servis ve personel gücümüze güç katmaktadır. Ekiplerimizin kullandığı bu teknik aletler, verdiğimiz hizmetlerin  çok daha kaliteli ve çok daha çabuk olmasının yanı sıra siz değerli müşterilerimizin para ve zaman kaybını da engellemek içindir. Kullanmakta olduğumuz tüm ölçü kontrol aletleri, TSE ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmış cihazlardır.

Müşteri Temsilcilerimiz, her an firmamızla iletişim kurabilmeniz için ve bu iletişimi derhal sonuca götürüp, sorunlarınızın en kısa zamanda çözülebilmesi amacıyla sürekli çalışmaktadırlar.

Firmamız yetkili servisi olduğu Daikin, Mc Quay, Bitzer, Danfoss markalarının yanı sıra farklı markaların soğutma gruplarına ve kompresörlerine de garantili olarak servis hizmeti vermektedir.

Kısa sürede çok yol kat eden SENTEZ KLİMA üstün hizmet ve servis kalitesini
Türk Standartları Enstitüsünün vermiş olduğu TS 12850 ve TS 12870 No’ lu sertifikalar ile de belgelemiştir. Bu üstün hizmet anlayışı ile de yoluna devam etmektedir…

     

Güncelleştirmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.