Acil Telefon : +90 212 613 71 92 ( Pbx )

İş Güvenliği ;

Personellerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, konularında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çalışan tüm personellerimiz üniversite eğitimlerinin haricinde hem Mesleki Eğitim konusunda ve hem de İş Güvenliği konusunda, MEB tarafından akredite edilmiş uzmanlarca detaylı eğitimlere tabi tutulmuş ve her konuda ayrı ayrı sertifikalar almaya hak kazanmış kişilerdir.

İş Güvenliği ve Mesleki Eğitim hizmetleri olarak Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışan personellerimize, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı firmalarla anlaşmalar yapılarak 32-40 saatlik eğitimler aldırılmış sertifikalandırma yapılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan işbirliği protokolü gereği İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen kurum tarafından tayin edilen İşçi ve İşyeri Güvenliği konusunda uzman eğitimci kadro, firmamızdaki iş güvenliğinin maksimuma ulaştırılmasını sağlamak, işletmelerimizi bilgi toplumunun gerektirdiği değişime ve teknolojik gelişmelere hazırlamayı hedefleyerek teftiş etmiş ve personellerimizi detaylı eğitimlere tabi tutmak suretiyle sertifikalandırmıştır.

Eğitimler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen eğitim modülleri ile Ağır ve tehlikeli işler grubu kapsamında her meslek sınıfını kapsamakta olup ihtiyaçlara uyumlu, planlı, esnek, zengin içerikli, sonuçları değerlendiren ve sürekli gelişen bir yapıdadır.

Güncelleştirmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.