Acil Telefon : +90 212 613 71 92 ( Pbx )

SENTEZ KLİMA servis anlayış ve kalitesi ile farklılık yaratmaktadır.
Kullanılan elektronik ölçü – kontrol cihazları müşterilerimize zaman ve nakit kazandırmanın yanı sıra, firmamızın da servis kalitesini yükseltmektedir.
         
Hassas amper, voltaj, faz açısı, titreşim ölçen aletlerimiz, gaz basınçlarını ölçen manifoldlarımız, sıcaklık ölçüm cihazlarımız komple elektronik cihazlardır. Bu sayede arıza tespitlerimiz ve ölçüm sonuçlarımız çok daha kısa sürede tamamlanmakta ve çok daha kesin sonuçlar elde etmekteyiz.
        
Firmamızla koruyucu bakım anlaşması yapan müşterilerimiz, 7 gün 24 saat kesintisiz ve öncelikli servis hizmeti, indirimli ve süratli yedek parça temini gibi hizmetlerimizden de yararlanırlar.
Aylık koruyucu bakımlarda kondenser temizliği, elektrik panosu temizliği gibi rutin bakım işlemlerinin yanı sıra, gaz ve yağlama basınç kontrolleri, süperheat ve subcool kontrolleri gibi detaylı kontrol prosedürü izlenerek oluşması muhtemel arıza durumlarının önüne geçilir.
       
Müşterilerimize değişik alternatifli koruyucu bakım teklifleri sunulur. Avantajları ve dezavantajları müşteri temsilcilerimiz tarafından müşterilerimize bildirilir. Bu sayede cihazlara uygun bakım periyodunun seçilmesinde müşterilerimize yardımcı oluruz.

Koruyucu bakım ve arıza servisleri sırasında tespit edilen arızalı parçaların dijital makinelerle resimleri çekilir ve teklifle birlikte müşterilerimize sunulur. Arıza giderimi yapıldıktan sonra değişimi yapılan yedek parça yetkiliye teslim edilir.
Koruyucu bakım ve arıza servislerinde kullanılan bütün teknik ekipman ve ölçü aletleri TSE belgeli, kalibrasyonları yapılmış ileri teknoloji ürünü teknik ekipmanlardır.
Servis departmanımız, Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmuş, firmamız bünyesindeki eğitimini tamamlamış teknik personellerden oluşur.
SENTEZ KLİMA yetkili servisi olduğu markalar haricinde, diğer marka soğutma gruplarına da servis hizmeti vermektedir. Özel servis hizmeti verdiğimiz markaların başlıcaları aşağıda belirtilmiştir.

Güncelleştirmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.